Daniela Hrabovská – módna značka úspešných žien » Značka

FILOZOFIA


Sme presvedčení, že úspech znamená žiť život podľa svojich predstáv. Že ženy môžu byť úspešné rovnako ako muži. Aby to dokázali, potrebujú najmä pocit sebaistoty. Vtedy môžu zdolávať prekážky a robiť veľké veci. Všetko veľké sa však skladá z maličkostí. Preto my v značke Daniela Hrabovská veríme, že úspech nie je vecou náhody. Veríme, že detaily rozhodujú. V láske, v rodine, v práci, v živote.

 

HISTÓRIA

Príbeh značky Daniela Hrabovská sa začal v roku 2012 ako prirodzený dôsledok túžby jej zakladateľky Daniely Hrabovskej tvoriť očarujúce ženské odevy. Ako človek s výnimočnou predstavivosťou a cítením pre dizajn tvorí srdce značky a zároveň udáva jej dizajnové smerovanie. V priebehu nasledujúcich rokov zbierala cenné skúsenosti a postupne zdokonaľovala každý aspekt svojej tvorby. Keďže je orientovaná v prvom rade na kreatívu odevov, o marketing sa od začiatku staral jej manžel. Začiatkom roka 2016 sa rozhodli venovať rozvíjaniu značky naplno. Ich prvým krokom bola návšteva mesta Paríž a účasť na veľtrhu Première Vision, aby získali kontakty na dôležitých dodávateľov látok. V polovici roka 2016 rozšírili svoj tím o nových dôležitých ľudí, s ktorých pomocou majú ambíciu vybudovať na slovenské pomery unikátnu módnu značku úspešných žien. Po viac ako polročnej intenzívnej práci všetkých zúčastnených, uvádza v apríli 2017 značka Daniela Hrabovská svoju vlastnú filozofiu a štýl v podobe úplne novej a doposiaľ svojej najväčšej a najprepracovanejšej kolekcie odevov spolu s novým a osobitým konceptom starostlivosti o klientov.

 

NÁŠ TÍM

DANIELA HRABOVSKÁ - návrhárka, kreatívna riaditeľka

"Od detstva vnímam svet ako veľký zdroj inšpirácie. Umenie si ma našlo, alebo teda ja jeho a stalo sa mojou dennou súčasťou. Prostredníctvom neho som sa rozvíjala, až nakoniec štetce a plátno vystriedali ihly a textilné materiály. ? Pozorujem tvary, farby, ľudí... Nasávam vône, ktoré vo mne vyvolávajú rôzne asociácie. Lebo všetky detaily majú svoj význam a nakoniec sa spoja v mojej predstave aby vzniklo niečo, čo ma napĺňa. Svoj talent vnímam ako dar a zároveň životné poslanie."

 

JAROSLAVA ŠULEJOVÁ - obchodná riaditeľka

"Rozdiel medzi štýlom a módou je v kvalite... Vždy som inklinovala k móde a čo môžem potvrdiť, móda neodmysliteľne patrí do môjho života... To, čo si oblečiem, ovplyvňuje moju náladu, môj deň, moje pocity... Postupom času som začínala vnímať módu, kde kvalita materiálov, rozdiel v detailoch, jedinečnosť v spracovaní, patria medzi jej prvoradé kritéria. Je to radosť z obliekania, čo robíme v značke módnej návrhárky Daniely Hrabovskej. A práve preto som sa rozhodla byť súčasťou tohto tímu, nakoľko je to miesto, kde jedinečnosť, kvalita, detaily a inšpirácie rozhodujú!"

 

EMIL HRABOVSKÝ - generálny riaditeľ

"Pri rozhodovaní uprednostňujem najmä logiku a skúsenosti. Považujem sa viac za racionálneho. Som však aj človekom s umeleckým cítením. Som vizionár a perfekcionista. Všetko, do čoho sa pustím, túžim doťahovať k dokonalosti, a to aj vtedy, keď sa to zdá nemožné. Stereotyp ma ubíja. Milujem výzvy. Robiť veci rovnako, ako som ich robil včera, ma nebaví. Rád prekonávam hranice. Mojimi hlavnými oblasťami pôsobenia v tíme je riadenie značky, marketing a reklama. Som presvedčený, že ideálna práca je taká, v ktorej človek využíva svoje silné stránky."